INFO
NB!Внимание!Uued postkastide aadressid: direktor info.kjkk@kjlv.ee
sekretär sekretar.kjkk@kjlv.ee
direktori abi majandusalal majandus.kjkk@kjlv.ee
direktori asetäitja õppetöö alal muusika.kjkk@kjlv.ee
07.06.18 ja 08.06.18 kell 15.00 K-Järve KK vastuvõtukatsed




21.05.18 kell 13.00 K-Järve Kunstide Kooli kunstiosakonna diplomitööde kaitsmine


Õnnitleme!




08.05.18 kell 17.30 Kohtla-Järve Kunstide Koolis kontsert "Minu emale"

29.05.18 kell 17.00




25.05.18 kell 17.00 K-Järve KK galeriis RuuT kontsert-lõpuaktus muusika-estraadi ja kunstiosakonnale




21.04.18 Õnnitleme!
XIII Rahvusvaheline laste- ja noorte akadeemilise vokaali konkurss 2018
Duett Anita Lupina
Evelina Koidu III koht

Õnnitleme!
XIII Rahvusvaheline laste- ja noorte akadeemilise vokaali konkurss 2018
Õp Rena Bõkova parim akadeemilise vokaali õpetaja

Õnnitleme!
MAI – eksamid, kontserdid

MAI – eksamid, kontserdid
R 04.05 kell 10.00 solfedžo lõpueksam (VII PÕ,HÕ)
T 08.05 kell 16.10 lisapill- klaver
K 09.05 kell 16.10 süntesaator, orel
K 09.05 kell 17.00 estraad (kitarr)
R 11.05 kell 14.00 solfedžo lõpueksam (IV PÕ, HÕ, estraad)
R 11.05 kell 16.10 klaver Ia
E 14.05 kell 15.20 puhkpillid (flööt)
T 15.05 kell 16.10 klaver I
K 16.05 kell 15.20 akordion
K 16.05 kell 16.10 klaver II, III
K 16.05 kell 17.00 löökpill, marimba
07.05 - 14.05 solfedžo tasemetööd
N 17.05 kell 16.10 vokaal
N 17.05 kell 17.00 lõpueksam (estraadiosakond)
R 18.05 kell 12.00 lõpueksam (klaver VII)
R 18.05 kell 14.00 lõpueksam (viiul,puhkpill, akordion VII
E 21.05 kell 14.00 lõpueksam (viiul, kitarr, puhkpill IV)
E 21.05 kell 16.10 klassikaline kitarr
E 21.05 kell 17.00 estraadiansamblid
T 22.05 kell 12.00 lõpueksam (klaver IV)
T 22.05 kell 16.10 viiul
N 24.05 kell 16.10 klaver- V, VI, VIII VÕ
08.05.18 kell 17.30 Kohtla-Järve Kunstide Koolis kontsert "Minu emale"

09.05.18 kell 16.00
26.05.18 kell 11.00 Kohtla-Järve Kunstide Koolis siidisallide töötuba linnaelanikele

08.05.18 kell 17.30 Käsikellade ansambel Bellissimo esinemine Kohtla -Järve linna lasteadade VIII keelekümbuskonverentsil

04.04.18 Õnnitleme!Jõhvi MK PasunaJass KJKK ork.PAUS 04.04.2018


20.04.18 kell 17.00

Õnnitleme! VabaLavaRock vol 12 14.04.2018
Õnnitleme!
Apple Juice
II koht
juhendaja Valeri Antonov
Ansambel III
III koht
juhendaja Daniil Masljakov
Maksim Spitšikov parim vokalist
Stanislav Kossinov parim basskitarrist
Diana Drobot eripreemia
14.04.18 kell 11.00 Kohtla-Järve Kunstide Koolis konkurss-festival VabaLavaRock vol.12


Õnnitleme!

12.04.18 - 17.05.18 Kohtla-Järve Kunstide Koolis näitus "Esimesed sammud"


06.04.18 kell 17.00

Õnnitleme!

Õnnitleme!
Õnnitleme!
23.03.18 kell 11.00 Kohtla-Järve Kunstide Kooli galeriis RuuT V Jaan Õuna nim. puupuhkpillimängijate konkurss



23.03.18 ÕNNITLEME!

18.03.18 ÕNNITLEME!
XIV rahvusvaheline Puškini nim kunstikonkurss
nominatsioon „Kunstnik“ 2018
I koht
Jelizaveta Žarkova õp Olga Žarkova
Maria Petuhhova õp Viktoria Krivoglazova
Inna Lemeshova õp Olga Žarkova
Alina Latõševa õp Viktoria Krivoglazova
Jelizaveta Skulina õp Viktoria Krivoglazova
Nadežda Marenkova õp Viktoria Krivoglazova
Sofia Germ õp Olga Žarkova
Tatevosjan Angelina õp. Sergei Tsaregorjtsev
II koht
Maria Nazarova õp Olga Žarkova
Anna Rakhmanova õp Viktoria Krivoglazova
Liisa Vaigla õp Viktoria Krivoglazova
Alina Maškina õp Viktoria Krivoglazova
Anne Orav õp Viktoria Krivoglazova
Jegor Fjodorov õp Olga Žarkova
III koht
Anita Nõmmiste õp Viktoria Krivoglazova
Anna Martšenko õp Olga Žarkova
Ksenija Pyayvil õp Olga Žarkova
22.03.18 ÕNNITLEME!
Rahvusvaheline kunstikonkurss 2017
„Planeedi ingel“
I koht
Maria Petuhhova õp Viktoria Krivoglazova
II koht
Julia Kruptšenkova õp Viktoria Krivoglazova
III koht
Nadežda Marenkova õp Viktoria Krivoglazova
Liisa Vaigla õp Viktoria Krivoglazova

ÕNNITLEME!
Rahvusvaheline kunstikonkurss 2017
„Minu õnnelik maailm“
I koht
Anastasia Milova õp Olga Žarkova
Anastassia Aktšurina õp Viktoria Krivoglazova
Alina Latõševa õp Viktoria Krivoglazova
Julia Kruptšenkova õp Viktoria Krivoglazova
Diana Libba õp Viktoria Krivoglazova
II koht
Svetlana Reinsalu õp Olga Žarkova
Marija Tšernossitova õp Olga Žarkova
Anželika Jürgens õp Olga Žarkova
Anna Martšenko õp Olga Žarkova
Darja Kalamajeva õp Olga Žarkova
III koht
Anastassia Igonina õp Olga Žarkova
Anna Rakhmanova õp Viktoria Krivoglazova
Maria Nazarova õp Olga Žarkova
Merike Ester Kütt õp Olga Žarkova
Anita Nõmmiste õp Viktoria Krivoglazova
Annika Juse õp Olga Žarkova
14.03.18 - 09.04.18 Kohtla-Järve Kunstide Kooli galeriis RuuT Yuri Khorevi koolstudioo näitus



15.03.18-06.04.18 Kohtla-Järve Linnavalitsuse galeriis Galina Gotfridi konkursi näitus

7.03.2018 kell 17.30 Kohtla-Järve Kunstide Kooli galeriis RuuT naistepäeva kontsert



23.02.18 kell 17.30 Kohtla-Järve Kunstide Kooli galeriis RuuT Minu esimene kontsert


22.02.18 kell 17.30 Kohtla-Järve Kunstide Kooli galeriis RuuT Eesti Vabariigi 100.aastapäevale pühendatud kontsert


Õnnitleme! Eesti Vabariigi 100.aastapäevale pühendatud maakondliku kunstikonkursi "Mina ja minu maailm 2017" Minu selfie


21.02.18-12.03.18 Kohtla-Järve Kunstide Kooli galeriis RuuT Eesti Vabariigi 100.aastapäevale pühendatud maakondliku kunstikonkursi "Mina ja minu maailm 2017" näitus Minu selfie


Õnnitleme!

27.01.2018 Täname osalejaid. Meid Sidus Muusika 27.01.18




18.01.18 ÕNNITLEME! Vabariiklik Narva Laste Loomemaja konkurss

Jelizaveta Zarkova võitja
Täname osalejaidU:Uljana Novosseltseva, Julia Sjomina, Karina Rumbahh, Sofia Germ, Anna Bakejeva, Arina Kholodnyh


26.01.2018 Täname osalejaid. Virumaa regiooni Talvemuusikapäev Tamsalus 26.01.18




19.01.2018 Täname osalejaid.Populaarsed Meloodiad 19.01.18 .




11.01.18-12.02.18 Kohtla-Järve Kunstide Kooli galeriis RuuT Jevgeni Kolpakovi näitus.




09.01.2018 Olga Zarkova näituse avamine Jõhvi Linnagaleriis. Esinesid Kohtla-Järve Kunstide Kooli õpilased.



Õnnitleme!
21.12.17 ÕNNITLEME! Rahvusvaheline Lionsite Rahuplakatite Võistlus 2017 „A Celebration of Peace“ Anzelika Jurgens II koht



ÕNNITLEME!
Izhevsk (Vene föderatsioon) kunstikonkurss 2017 „Lootuste laev“

seminar-praktikum
II koht Jelizaveta Žarkova
II koht Marija Petuhhova
II koht Anastassia Leontjeva
II koht Julia Kruptsenkova

Izhevsk (Vene föderatsioon) kunstikonkurss 2017 „Lootuste laev“
II koht Anna Rahhmanova
II koht Polina Puskina
II koht Inna Lemeshova
II koht Angelina Orav
II koht Anna Martsenko
III koht Elizabet Aleksejenko

14.12.17-08.01.18 Kohtla-Järve Kunstide Kooli galeriis RuuT kunstiosakonna õppurite tööde näitus.




Õnnitleme! 20. novembril 2017 toimus XXII Venemaa ja Eesti lastemuusikakoolide ja kunstikoolide avatud piirkondlik konkurss „Prinarovje 2017„ Õnnitleme kõiki osalejaid- õpilasi ja õpetajaid võidu puhul, sellel konkursil!

7.12.17 kell 17.00



11.12.17 kell 16.00 Kohtla-Järve Kunstide Kooli muusikaosakonna õppurite kontsert lasteajas "Karuke"


24.11.17 kell 18.00
14.12.17 kell 17.30
15.12.17 kell 16.30
22.11.17 kell 15.00 G.Otsa nim.Tallinna Muusikakooli õppurite kontsert 22.11.17



16.11.17 kell 16.00 Kohtla-Järve Kunstide Kooli galeriis RuuT Izevski rahvusvahelises kunstilaagris osalenud õppurite tööde näitus.



Õnnitleme!

ÕNNITLEME! Muusikafestival „Sügiscover 2017“
õp Daniil Masljakov - parim muusikaline saatja
Diana Drobot - parim naislaulja
Stanislav Kossinov - parim basskitarrist
Boris Zahharov - parim kitarrist
03.12.17 kell 12.00
õNNITLEME!
Mihkel Haljaste - Kohtla-Järve Linnavalitsuse tänukiri õpetajate päevaks!

õNNITLEME!
Aarne Hanni -Kohtla-Järve Kunstide Kooli KOLLEEGIPREEMIA (oma kunstniku poolt valmistatud meene) võitja!Kohtla-Järve Linnavalitsuse tänukiri õpetajate päevaks!

Õnnitleme!

XX ETÜÜDIRALLI 20.10.2017

Roksana Jaaniste III koht
õp Inna Badina
Kuldar Mänd III koht
õp Asta Jugaste
Mark Malashenko III koht
õp Inna Badina
Helen Kärt Käbin III koht
õp Asta Jugaste



12.10.17-13.11.17 Kohtla-Järve Kunstide Kooli galeriis RuuT Sergei Tsaregorodtsevi tööde näitus.


14.09.17-09.10.17 Kohtla-Järve Kunstide Kooli galeriis RuuT õppurite suvepraktika tööde näitus.


- aktus 1.septembril kell 15.00


05.09.16 kell 15.00 Kohtla-Järve Kunstide Koolis toimub täiendav vastuvõtt järgmistele õppekavadele:klaver (6-9a.), basskitarr (12-14a.) ja kunstiosakonna ettevalmistusklass (8-10a.)

Kohtla-Järve Kunstide Kool kutsub 8-10a. õpilasi kunstiosakonna ettevalmistusrühma

Algab eelregistreerimine ringidesse:
- 4-6-aastaste mudilaste ring
- 6-8-aastaste kunstiring
tel 3325588







Töökuulutus
Kohtla-Järve Kunstide Kool vajab alates 1. septembrist kunstiõpetajat 1,0 töökoormusega.


VASTUVÕTT KOOLI 2017-2018 õa
KLAVER
Karyagina, Varvara
Krikova, Polina
Mamenkina, Milana
Riimast, German
Saksa, Veronika
Zahharov, Anton
FLÖÖT
Borissova, Zlata
Kapitonova, Taissia
Kolpakova, Alexandra
Makarova, Jekaterina
Tšernossitova, Emilija
SAKSOFON
Karhanin, Gavriil
Rohesalu, Markus
TROMPET
Karhanina, Ljubov
KLASSIKALINE KITARR
Gorski, Darja
Morin, Jegor
Tšernossitov, Stefan
VIIUL
Nurgamaa, Mirjam
Tõnnov, Grete
ESTRAADOSAKOND:
BASSKITARR
Derbnev, Fjodor
Janevitš, Mihhail
KITARR
Denni, Karin
Jegereva, Viktoria
Mionen, Karina
Rodina, Jelena
Silenko, Anastassia
Spitšikov, Maksim
SÜNTESAATOR
Bakša Jegor
Rjabtsikova, Aleksandra
LÖÖKPILLID
Illopmägi, Irja


KUNSTIOSAKOND
Nikita Butalov
Uljana Novosseltseva
Elizaveta Artyukhina
Sofia Germ
Diana Vinogradova
Jelizaveta Zarkova
Anna Bakejeva
Karina Demina
Anna Krivosei
Erik Fetra
Sigrid Bojajeva
Alesja Vassiljeva
Tatjana Põlkina
Julia Sjomina
Arina Kholodnych
Karina Rumbahh
Liina Bezko
Kertu-Liis Soosalu
Jegor Fjodorov
Angelina Tsernossitova
Johanna Mai Puss
Birgit Naur
Martin Taavet
arhiiv

 

 
introduction | information | musical faculty | art faculty | variety faculty | contact | photoalbum
Kohtla-Järve Kunstide Kool
Kalevi 37. 30323 Kohtla-Järve. Eesti. Tel. 33 25 588, 33 25 587
E-mail:info.kjkk@kjlv.ee