Kunstiosakond 1994. a. avati Kohtla-Järve Muusikakooli juurde kujutava kunsti osakond ja sellega seoses sündis Kohtla-Järve Kunstide Kool. Lisaks töötavad 4-6-aastaste mudilaste muusika- ja kunstiring, 6-8-aastaste kunstring ja ettevalmistusklass. Õppetöö toimub eesti ja vene keeles. Lastel on võimalus õppida maalimist, joonistamist, kompositsiooni, skulptuuri, arvutigraafikat ja kunstiajalugu. Iga õppeaasta lõpeb maalipraktikaga vabas looduses. Viiendal õppeaastal teeb kunstiõpilane diplomitöö talle enam meeldinud tehnikas. Kooli lõpetanuil on võimalus oma teadmisi, oskusi täiendada lisaastmes. Kooli külastajal on võimalus „Galeriis RuuT” pea iga kuu näha uut kunstinäitust. .

Aarne Hanni
Kunstiosakonna õppealajuhataja.Kunstiõpetaja.

E-mail: aarne.hanni@mail.ee
Olga Zarkova